30 towarzystw
                   ubezpieczeniowych                                                do wyboru !!!

Honorujemy zniżki z poprzednich Towarzystw, pomożemy Ci je uzyskać i udokumentować.

Wypowiemy za Ciebie polisę w poprzednim Towarzystwie.

Przypomnimy Ci o kolejnej racie, lub terminie polisy.
O nas

Multiagencja ubezpieczeniowa SIM powstała w 2012 roku. Obecnie prowadzimy punkt obsługi we Włocławku na osiedlu Południe, ul. Wiejska 25.

Od 2018r jesteśmy przedstawicielstwem Generali i Proama na cały powiat włocławski. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na dodatkowe promocje i rabaty zawierając polisy u nas w tych towarzystwach. Mimo tego, że pracujemy obecnie pod brandem Generali Proama cały czas w ofercie posiadamy propozycje z pozostałych firm ubezpieczeniowych.

Dlaczego my

Większość multiagencji ubezpieczeniowych pracuje dla kilku lub kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dlaczego więc jedne agencje radzą sobie lepiej a inne gorzej? Dlatego, że przy wyborze agencji przez klienta liczy się profesjonalna obsługa, doświadczenie i fachowość, a te atuty są naszym priorytetem . Nie wystarczy tylko produkt sprzedać, trzeba tak pracować by klient był całkowicie usatysfakcjonowany z naszej współpracy!!!

Gwarantujemy Naszym klientom spokój i bezpieczeństwo, a szybka i bezpłatna symulacja cenowa oszczędność pieniędzy i czasu.