30 towarzystw
                   ubezpieczeniowych                                                do wyboru !!!

Honorujemy zniżki z poprzednich Towarzystw, pomożemy Ci je uzyskać i udokumentować.

Wypowiemy za Ciebie polisę w poprzednim Towarzystwie.

Przypomnimy Ci o kolejnej racie, lub terminie polisy.
Oferta
Jesteśmy placówką partnerską Generali i Proama jednak cały czas mamy pełną ofertę wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.

Nie każdy ma czas i ochotę zagłębiać się w tajniki przepisów ubezpieczeniowych, ustaw i rozporządzeń zmieniających się co chwila.

Zostając naszym klientem, możecie Państwo liczyć na wszelką pomoc i opiekę związaną z obsługą polis ubezpieczeniowych. Podpowiemy jak korzystnie zakupić auto, by koszty ubezpieczenia były jak najmniejsze. Dopilnujemy by na czas wypowiedzieć kończąca się polisę i zakupić nową na rozsądnych warunkach.

Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość ofert obsługiwanych przez nas Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także zasad panujących w każdej z nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać problemy z jakimi wielu agentów sobie nie radzi. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, ale także prasę branżową i nowelizacje ustaw.

Zakres ubezpieczeń, które możemy Ci zaproponować?

Komunikacyjne

Każda oferta, którą przygotowujemy jest dobrana tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Szeroka oferta produktów pozwoli na wybranie najkorzystniejszego i najatrakcyjniejszego ubezpieczenia. Wszelkie nasze działania podejmowane są dynamicznie, dokładnie i sprawnie. Ponadto w trosce o dobro naszych Klientów zapewniamy pomoc przy likwidacji szkody. Nasze biuro obsługi ma indywidualne podejście do każdego klienta. Najwyższa jakość usług, sprawia, że ubezpieczamy kompleksowo nawet najbardziej wymagających Klientów. Śledzimy wszelkie zmiany na bieżąco oraz współpracujemy z największymi, renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce.